Телефон 

 

 

КНУТД-кращий ВНЗ України

 

Arhiv svit  TitulOsvita  Kursi
 Каталог  "Світ Дитинства"  Каталог  "Освіта для Кожного"  Каталог "Курси Києва"

 КНУТД-КРАЩИЙ ВНЗ УКРАЇНИ !

                               Запрошуємо до щасливої родини КНУТД

 Київський національний університет технологій та дизайну є провідним дизайнерським та технологічним вузом України, а також одним з найпрестижніших столичних вузів. В 2016 році університету виповнилося 86 років. Очолює наш університет професор, доктор економічних наук, член-кореспондент НАПН України Іван Михайлович Грищенко.

0

  Університет знаходиться в історичному центрі Києва, на мальовничому Печерську. В декількох хвилинах ходьби від університету знаходяться Києво-Печерська Лавра, Національний Ботанічний сад, Урядовий квартал, Мистецький Арсенал, Музей історії України у Другій світовій війні.

1

 В нашому університеті студенти отримують не тільки ґрунтовні теоретичні знання, а й мають змогу навчитися працювати на сучасному обладнанні: 3D принтері, 3D сканері, обладнанні хімічних та біофармацевтичних лабораторій.

 2     3

 Всіх студентів з інших міст ми забезпечуємо гуртожитками. В університеті постійно проводяться різні конкурси, виставки, концерти, спортивні змагання. Тож наші студенти мають змогу творчо реалізувати себе на цих теренах. Щороку студенти приймають участь у таких заходах як Kyiv Fishion, ANTVAN fashion days, Baby Expo, Leather and Shoes, FUR Futures Ukraine. «Печерські каштани» вже стали візитівкою нашого вузу. В цьому конкурсі молодих дизайнерів залюбки беруть участь студенти і молоді модельєри з різних країн.

4    5

 При університеті працюють Студентський будинок моди та Дизайн-студія. Наші студенти залюбки відвідують різні творчі гуртки: студії театрального мистецтва, етно-джазу, народної пісні, вокальні та танцювальні ансамблі. Наставниками молоді є видатні працівники культури, народні та заслужені артисти України, такі як Вадим Крищенко, Анатолій Паламаренко.

 6    7

 Визначальним здобутком колективу університету є успішне входження в коло найкращих університетів столичного регіону, а також постійне покращення своїх результатів у різних національних та міжнародних рейтингах. У рейтингу «ТОП-200 Україна» наш університет займає 27 місце, у рейтингу за показниками наукометричної бази даних Scopus – 38 місце, за останніми результатами рейтингу Інтернет-присутності Webometrics – 37 місце, за даними рейтингу відкритості та прозорості веб-сайтів – 8 місце по Україні і 2 місце по Києву, в рейтингу «Кращі ВНЗ України» – 24 місце по Україні і 8 місце по Києву. І головним здобутком університету стало 88 місце в рейтингу The Top 100 Fashion Schools In The World (ТОП-100 дизайнерських вузів світу), при чому наш університет є єдиним представником Українських ВНЗ і навіть ВНЗ Східної Європи.      Київський національний університет технологій та дизайну готує професіоналів своєї справи. Ми пишаємося і підтримуємо своїх випускників! Гордістю університету є відомі дизайнери Іван Фролов, Діана Дорожкіна, Андре Тан, Серж Смолін, Лілія Пустовіт, Михайло Воронін та багато інших.      Іван Фролов ще під час навчання розпочав успішну кар’єру дизайнера. Саме він є автором сценічного образу співачки Джамали на Євробаченні-2016. Ескіз цього вбрання він створив ще у студентські роки.  

 8    9    10    11

 Наші випускники працюють на провідних підприємствах легкої промисловості, хімічної промисловості та інших галузей. Багато з них очолюють ці підприємства: Ліщук В.І. (ПАТ «Чинбар»), Гавриш Л.Т. (ПАТ «Володарка»), Бородиня О.Г. (Ліга українських підприємств-виробників взуття) та інші.      До КНУТД дуже легко доїхати! Ми знаходимось біля станції метро «Печерська». Чудова транспортна розв’язка дозволяє швидко дістатися різних куточків міста.      Приєднуйтесь до дружньої сім’ї нашого університету! Київський національний університет технологій та дизайну: якісна освіта – престижний диплом!

12    13 

Партнери

meridian NEW

10 РОКІВ ДОВІРИ ! 

NASOA BB kursi

Успішна професійна кар`єра починається у нас !

ToTo 2018

ЧЕКАЄМО НА ВАС !

      NASV

        Професія, якої ти вартий! (НАСВ)

EU blok

"Вчись, - працюючи!"

Аспект 1

Поліграфія в кожен офіс !

KKiM baner

СВІТ КУЛЬТУРИ і МИСТЕЦТВА !

Meridian shool 001

15 РОКІВ УСПІХУ !

top